Перша сесія Ленковецької сільської ради восьмого скликання

Дата: 19.11.2020 10:50

18 листопада відбулася перша сесія Ленковецької сільської ради восьмого скликання. На засіданні було визнано повноваження 22 депутатів сільської ради та сільського голови Криворчука Ю.П. Відповідно до порядку денного за поданням сільського голови депутати більшістю голосів обрали секретарем сільської ради депутата Ковтонюка І.І., затвердили Волошину О.Я. заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Печенюк Л.Л. керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Ленковецької сільської ради, утворили старостинські округи, затвердили "Положення про старосту". Відбулося затвердження старост: - Вербовецький старостинський округ №1 -Хацаюк О.В. - Великорішнівський ,старостинський округ №2 - Космина В,П. - Коськівський старостинський округ №3- Столярчук О.М. - Мокіївський старостинський округ №4 - Зеленко О.С. - Старобейзимський старостинський округ №5 - Окаянюк Л.М. - Чотирбоцький старостинський округ №6 - Костюк М.Т.   Утворено виконавчий комітет сільської ради та постійні депутатські комісії.