Шепетівська ДПІ: запроваджуємо нові форми комунікацій щодо електронного документообігу

Дата: 18.11.2020 16:26

Реалії сьогодення зумовлюють розвиток та впровадження у практику нових форм комунікацій щодо запровадження електронного документообігу.

Саме електронне звітування це найбільш зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами. Подача електронної звітності має багато суттєвих переваг для платників податків: мінімальні затрати часу на заповнення звітності; подання звітності з будь-якого місця, де є доступ до мережі інтернет;  вибір часу подачі звітності, зручного для платника податків. Подана в електронному вигляді звітність  надійно зашифрована, захищена від несанкціонованих переглядів та втручань.

Безконтактний спосіб взаємодії платників податків та Державної податкової служби України є особливо актуальним у період карантинних обмежень. В Центрі обслуговування платників Шепетівської ДПІ надання послуг здійснюється з урахуванням усіх протиепідеміологічних рекомендацій, але додаткова обачність ніколи не буде зайвою. Подаючи звітність в електронному вигляді, платники позбавлять себе потенційних ризиків зараження на COVID-19.

Наявність електронного цифрового підпису дозволяє подати податкову звітність через сервіс «Електронний кабінет платника» або скориставшись іншим програмним забезпеченням, яке надає можливість створювати та надсилати до органів ДПС податкову та іншу звітність засобами телекомунікаційного зв’язку.

Враховуючи зазначене, наполегливо рекомендуємо для платників податків протягом листопада – грудня 2020 року отримати електронний цифровий підпис у будь-якому з акредитованих центрів сертифікації ключів:

- Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг (КНЕДП) Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 12, каб.108, телефон для запису та консультацій (038) 272-07-58),

- ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна» (представництво центру в м.Шепетівка, вул. Степана Бандери, 6),

- АЦСК АТ «КБ «Приватбанк» (у територіальних відділеннях КБ «Приватбанк» або використовуючі сервіс «Приват24»),

- АЦСК ПАТ «УкрСиббанк»,

- АЦСК АТ «Ощадбанк»,