ЦЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Дата: 16.10.2020 09:27

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!   Просимо  ознайомитися з інформацією Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Хмельницької обласної адміністрації про те, що за результатами наради, проведеної під головуванням Прем’єр-міністра України 12.10.2020 та на виконання п.4 листа Прем’єр-міністра України  від 12.10.2020 р. № 42472/0/1-20 щодо вжиття заходів для посилення контролю за карантинними обмеженнями в громадському транспорті,  на продуктових ринках, під час проведення агітаційної кампанії на місцевих виборах відповідно до ст.44 та пункту 2 частини першої статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  надано право   на складання протоколів про адміністративні правопорушення за порушення карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19.         Виконавчий комітет сільської ради звертається до всіх вас з проханням не нехтувати протиепідемічними заходами і тим самим  не допускати адміністративних правопорушень.       Бережіть себе і тих, хто з вами поруч. Дякуємо за розуміння. Будьте здорові!