СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО В ДІЇ

Дата: 14.09.2020 10:26

Свою співпрацю з громадою Ленковецької сільської ради «Епіцентр Агро» розпочав з добрих справ. Вагомою подією для Ленковеччини стало укладання 10 червня 2020 року сільським головою Криворчуком Ю.П. та керівниками Північного кластеру агрохолдингу офіційної угоди про соціальне партнерство щодо здійснення розвитку соціально-економічних умов на території Ленковецької сільської ради протягом 2020 року. За час, який пройшов після підписання партнерської угоди, представники компанії вже зустрілися з нашими жителями-пайовиками та в.о. старост населених пунктів, ознайомилися з конкретними пропозиціями жителів та станом на 10 вересня «Епіцентр Агро» вже реалізував ряд заходів на території сільської ради. Не на словах, а у реальних діях запрацювала формула соціального партнерства від «Епіцентр Агро»: «Сказано-Зроблено». Так в с. Чотирбоки за заявкою пайовиків ведеться ремонт 3-х вулиць (з яких 2 вже відремонтовано). Видатки на проєкт в цілому становлять 120 тис.грн.; придбано гідропідсилювач для посилення тиску води по вул.Горянській вартістю 28 тис.700 грн. На ремонт огорожі та воріт кладовищ в селі Брикуля виділено 102 тис.390 грн., в селі Старі Бейзими - 210 тис 530 грн. В клуб с.Марківці придбано 6 пластикових вікон на суму 30 тис.118 грн. Кошти в сумі 150 тис.грн. використано за рішенням пайовиків села Вербівці на ремонт місцевої церкви. В селі Коськів облаштовано дитячий майданчик на суму 60 тис.307 грн.; на ремонт огорожі місцевого кладовища виділено та освоєно кошти в сумі 101 тис.260 грн. Своїх пайовиків агрохолдинці вітали з святом весни, Днем Перемоги, Спасом. Перед початком нового навчального року всі першокласники громади отримали набори необхідного шкільного приладдя. Немає проблем і з отриманням орендної плати у натуральній формі, адже пайовики отримують його безпосередньо за місцем проживання. В даний час на опрацюванні команди агрохолдінгу знаходяться заявки щодо виділення 95 кв.м тротуарної плитки для благоустрою Чотирбоцької амбулаторії ЗПСМ та скверу біля будинку культури на суму 22 тис. грн.; на матеріали для заміни огорожі на кладовищі с.Велика Рішнівка ( 56 тис.054 грн.), на ремонт приміщення фельдшерського пункту с.Сошки (71 тис.776 грн.). "Ми прагнемо бути не просто благодійниками, від яких завжди чогось чекають. Ми вибудовуємо взаємовигідне, зрозуміле і прозоре партнерство. Відкрито говоримо, що здатні роботи добрі справи разом, завдячуючи тому, що наші пайовики довірили нам обробляти землю,"- завжди наголошує на зустрічах з жителями громади Світлана Андріївна Павлишина, керівник напрямку соціальної політики "Епіцентр Агро" в Хмельницькому регіоні.