Понад 11,7 млн грн виявлено порушень аудиторами Хмельниччини під час ревізії МКП«Хмельницькводоканал»

Дата: 09.09.2020 09:04

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області завершили ревізію фінансово-господарської діяльності Міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал». Установили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 11,7 млн грн.

Ревізією встановлено завищення вартості виконаних робіт підрядними організаціями на суму понад 6,0 млн грн.

Окрім того, встановлено факти не зарахування в минулому році отриманих за надані послуги коштів на рахунок зі спеціальним режимом використання, як це передбачено чинним законодавством. Зазначені кошти на суму понад 4,8 млн грн замість інвестування у розвиток і оновлення інфраструктури з надання послуг із водопостачання і водовідведення, покращення їх ефективності, використано на покриття поточних витрат.

Також в 2019 році мали місце випадки використання коштів зі спеціального рахунку на фінансування заходів, які не передбачені затвердженою інвестиційною програмою, що суперечить законодавству.

Працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області вживаються заходи до відшкодування встановлених порушень.

Матеріали передані  до правоохоронних органів, щодо надання юридичної оцінки для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області