Виконавчий комітет інформує

Дата: 08.07.2020 14:21

Мабуть символічно, що саме в День сім'ї в родинне коло ( правда свою корекцію вніс КАРАНТИН) на нараду в с.Ленківці з'їхалися працівники клубних  та бібліотечних установ громади, щоб ознайомитися з Питанням послаблення деяких карантинних заходів в закладах культури Ленковецької сільської ради в період карантину, пов’язаного з коронавірусом COVID-19. Під керівництвом  провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Богурської Л.М. учасники наради опрацювали Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджені Постановою Міністерства охорони здоров’я України від 06.06.2020 №35. Відповідно до розпорядження сільського голови від 06.07.2020 року №86-р « Про послаблення деяких карантинних заходів в закладах культури Ленковецької сільської ради в період карантину, пов’язаного з коронавірусом COVID-19» керівникам закладів культури дозволено проводити з 01 липня 2020 року обслуговування користувачів бібліотек, заняття клубних формувань, репетиції аматорських колективів, гру в настільний теніс та більярд з дотриманням епідеміологічних правил. В роботі наради взяв участь та ознайомим з окремими вимогами щодо роботи та співпраці з клубними установами поліцейський громади Козачук О.Г.