Припинено безстрокові трудові договори з керівниками закладів загальної середньої освіти

Дата: 02.07.2020 11:30

Фото без описуНабрання чинності Закону України «Про повну загальну середню освіту» стало підставою для припинення безстрокового трудового договору з керівниками закладів загальної середньої освіти згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України. 26 червня 2020 року Ленковецькою сільською радою припинено безстрокові трудові договори з керівниками підпорядкованих закладів загальної середньої освіти. Одночасно відбулося укладання за згодою керівників 5 трудових договорів строком на шість років та 1 трудового договору строком на один рік без проведення конкурсу. Укладання договорів проведено у правовому полі згідно чинного законодавства ( п.3.1. розділу Х «Прикінцеві положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту»).