Онлайн-конкурс «Дивосвіт дитячих талантів»

Дата: 01.06.2020 13:36

До Міжнародного Дня захисту дітей працівниками Шепетівського районного будинку був оголошений дитячий багатожанровий онлайн-конкурс «Дивосвіт дитячих талантів» з метою виявлення та підтримки талановитих дітей. Участь в онлайн-конкурсі взяли й юні мешканці нашої громади, які за спільним рішенням журі стали кращими у  різних номінаціях.   Номінація «Юний читець» - Ковтонюк Вікторія Вербовецька ЗОШ I-II ст. (художнє читання). - Номінація «Зірки надії» Паращук Катерина Вербовецька ЗОШ I-II ст. (вокал). Дипломами за участь відзначені: - Лірик Вікторія с.Вербівці (вокал); Шопочук Зоряна с.Вишневе (вокал); Тихонюк Євгенія с.Сульжин (вокал); Криворчук Андрій с.Вербівці (вокал); Брожик Яна с.Сульжин (вокал); Брожик Даша с.Сульжин (хореографія). Як стало відомо, Дипломи всім учасникам  будуть відправлені на електронні адреси, а кращі відео-роботи протягом дня будуть виставлені на сторінці Facebook Шепетівського районного будинку культури. Дякуємо усім діткам та їх керівникам за активну участь у конкурсі та результативне представлення Ленковеччини на ньому. Зичимо усім вам нових творчих успіхів, щастя; світлих і неповторних вражень.