Недоліки у господарюванні Красилівської центральної районної лікарні виявлені аудиторами Хмельниччини

Дата: 19.05.2020 16:59

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Красилівська центральна районна лікарня» за період з 01.01.2016 по 31.12.2019, ревізією виявлено фінансових порушень на загальну суму понад 1,1 млн грн.

Під час ревізії аудитори  встановили,  що  причиною незаконного використання бюджетних коштів  на суму  понад  580 тис. грн  стало те, що посадові  особи  лікарні  за  рахунок  коштів районного  бюджету та  медичної  субвенції  з державного бюджету, передбачених на надання медичної допомоги мешканцям  Красилівського району, надавали медичні послуги хворим інших регіонів.

Окрім того, ревізією виконання господарських угод встановлено проведення лікарнею попередньої оплати на суму понад 200 тис. грн за матеріальні цінності та роботи, які фактично не поставлені та не виконані.

Ревізією дотримання законодавства при сплаті єдиного внеску, нарахуванні та виплаті працівникам лікарні заробітної плати, аудитори виявили низку порушень на  суму понад 280 тис.грн.

Установлено  й інші порушення фінансової дисципліни, а саме: проведення попередньої оплати за комунальні послуги, оплату виконання робіт з поточного ремонту без фактичного їх надання, недоотримання лікарнею грошових коштів через несплату коштів за проходження інтернатури лікарями-інтернами, неперерахування до районного бюджету коштів на  суму понад  37 тис. грн.

За  недотримання  законодавства  з  фінансових питань 7 посадових осіб   притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до Слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області та поінформовано Красилівську районну раду.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області