Пам'ять, що не підвладна часу

Дата: 07.05.2020 10:31

Шановні   жителі Ленковецької громади! 8 та 9 травня  ми відзначатимемо День пам’яті та примирення та 75-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Серцем, душею та розумом  всі ми відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою - Перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.        Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.  В ці дні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.  Ця пам'ять   непідвладна часу, вона вічна.   Бо дуже велика ціна Перемоги.  Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній  родині нашої громади!               З повагою та найкращими побажаннями сільський голова Криворчук Ю.П.