З метою запобігання поширення короновірусної хвороби (COVID-19)

Дата: 13.04.2020 15:12

Шановні жителі громади, на території Ленковецької сільської ради, як і на території всієї України, до 24 квітня діє режим надзвичайної ситуації, яка, зокрема, передбачає обмеження свободи зібрань, пересування тощо. Епідеміологічна ситуація залишається складною і наразі має тенденції до подальшого погіршення. При цьому залишаються випадки зневажливого ставлення громадян, представників релігійних організацій до небезпечного зараження, ігнорування вимог карантину. Звертаємо вашу увагу на те, що святкування обряду Великодня 19 квітня за участю великої кількості людей може створити реальні передумови до подальшого погіршення епідеміологічної ситуації.
   Виконавчий комітет Ленковецької сільської ради звертається до всіх вас з проханням з розумінням віднестись до даної ситуації, забезпечити дотримання, передбачених законодавством України обмежень.
   Бережіть своє здоров'я і здоров'я своїх близьких!