Виконавчий комітет інформує

Дата: 23.03.2020 11:29

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛЕНКОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ! На виконання протокольного рішення засідання Хмельницької регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 19 березня 2020 року (протокол №5) розпорядженням сільського голови від 20 березня 2020 року №48-р на території Ленковецької сільської ради з 20 березня 2020 року на час запровадження карантинних заходів призупиняється діяльність роботи ринків, в тому числі продовольчих.   Також виконавчий комітет звертається до жителів громади з проханням обмежити  без  нагальної потреби пересування в межах населених пунктів, перебування дітей на дитячих та спортивних майданчиках. При здійсненні покупок у торгових точках дотримуватися дистанції між покупцями. Просимо мешканців громади, які повернулися в населені пукти  їз закордону,  бути свідомими та здійснити самоізоляцію терміном на 14 днів. Дякуємо за розуміння. Будьте здорові.