Щодо запобігання занесенню та поширенню короновірусу 2019-nCOV в закладах освіти громади

Дата: 11.03.2020 13:02

Сьогодні, 11 березня,  на черговій нараді керівників підпорядкованих закладів освіти  за участю заступника сільського голови  Волошиної О.Я. визначено пріоритетні завдання щодо запобігання  занесенню та поширенню в закладах дошкільної та загальної середньої освіти гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCOV.  Завідувач Ленковецької АЗПСМ, лікар загальної практики сімейної медицини Климчук Віктор Васильович ознайомив учасників наради з  інформацією щодо поточної епідемічної ситуації в населених пунктах громади, надав рекомендації щодо засобів індивідуального захисту та профілактики. Про  організацію  заходів з посилення режиму поточної дезінфекції в освітніх установах  наголосила у своєму виступі начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ануфрієва Ірина Василівна.