Презентація поліцейської станції в громаді

Дата: 02.03.2020 08:35

28 лю­то­го в громаді  від­бу­ла­ся пре­зен­та­ція по­лі­цей­ської стан­ції. З  створеними умовами праці  поліцейського  гро­мади при­їха­ли в цей день ознайомитися  на­чаль­ник уп­равлін­ня пре­вен­тивної ді­яль­нос­ті ГУ НП Хмель­ницької об­ласті Ген­на­дій Си­бі­га та його зас­тупник Ва­дим Бир­ко, на­чаль­ник Ше­пе­тівсь­ко­го ВП Олек­сандр Фур­ма­нюк, та т.в.о. його зас­тупни­ка Ми­ко­ла Бор­щук, на­чаль­ник сек­то­ру пре­вен­ції Ше­пе­тівсь­ко­го ВП Во­ло­ди­мир Ле­бідь, та стар­ший ін­спек­тор сек­то­ру мо­ні­то­рин­гу Ше­пе­тівсь­ко­го ВП Ін­на Го­луб­ко­ва.Офі­це­ром гро­ма­ди приз­на­че­но Олек­сан­дра Ко­за­чу­ка.  "Кан­ди­да­ту­ру Олек­сан­дра Ко­за­чу­ка бу­ло по­год­же­но з  гро­ма­дою зад­ля тіс­ної та ре­зуль­та­тив­ної спів­пра­ці. Він прой­шов спе­ці­аль­не нав­чання. На­ра­зі ще пе­рей­має дос­від офі­це­рів гро­мад на Дніп­ро­пет­ровщи­ні. Нев­довзі він прис­ту­пить до ви­ко­нан­ня сво­їх обов’яз­ків вже у Лен­ко­вець­кій гро­ма­ді," — до­дав під­полков­ник Олек­сандр Фур­ма­нюк, на­чаль­ник Ше­пе­тівсь­ко­го ВП.    " Го­лов­ний прин­цип ро­бо­ти офі­це­ра гро­ма­ди — «Я тут». Це оз­на­чає, що він зав­жди на пот­ре­бу жи­те­лів ОТГ бу­де на міс­ці, ви­ко­ну­ва­ти­ме на­леж­ні йому обов’яз­ки. В рам­ках цього про­єк­ту його в по­даль­шо­му бу­де за­без­пе­че­но спе­ці­аль­ним ав­то­мо­бі­лем, аби він сво­єчас­но мав змо­гу на­да­ти все­біч­ну до­по­мо­гу на­се­лен­ню у будь­-який час,"- заз­на­чив пол­ковник Ген­на­дій Си­бі­га.