З Новим 2020 роком!

Дата: 27.12.2019 09:35

Шановні жителі Ленковецької громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлих свят Нового 2020 року та Різдва Христового!

Відходить в історію 2019 рік… Проводжаючи його, давайте на мить згадаємо, що він нам приніс та в чому не виправдав надій.   Думаю, що  не зважаючи на труднощі, він був успішним, бо вдалося зробити чимало для Ленковецької об’єднаної територіальної громади.

Новий рік – це свято, яке дуже люблять діти. Тож нашим маленьким мешканцям бажаю, щоб у кожній оселі запалали вогники ялинки, а щедрий Дід Мороз приніс новорічні подарунки.

В новорічну ніч прийнято відкидати все негативне з минулого року, залишаючи в наступний лише приємні спогади та думки.  Вже скоро стрілки годинника зійдуться на позначці 12 годин, і нехай в цю мить, під бій годинників та дзвін бокалів з шампанським, кожне загадане бажання втілиться у життя.

Бажаю вашим  родинам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди в кожній оселі, благополуччя і Божої благодаті.   Нехай рік прийдешній буде для всіх нас  багатим на добро, щедрим на творчу наснагу, успіхи у професійній діяльності. Нехай Різдвяні свята Божим благословенням осяють усі наші добрі справи та починання.

З найкращими побажаннями сільський голова  Криворчук Ю.П.