Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 20.11.2019 13:47

19 листопада у форматі круглого столу начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ленковецької сільської ради Ануфрієвою І.В. проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти. Під час наради проаналізовано результати ЗНО 2019 року та хід підготовки до ЗНО 2020 року в контексті покращання закладами освіти якості надання освітніх послуг. Дискусійно відбулося   обговорення  питання щодо формування   навчальними закладами внутрішньої системи якості освіти. А також керівники  ознайомилися з рекомендованими матеріалами щодо впровадження систем управління безпечністю харчової продукції за принципами НАССР під час організації харчування учнів.