Чотирбоківська "Калина" - переможець обласного конкурсу аматорських хорових колективів

Дата: 18.10.2019 13:26

З метою підвищення виконавського рівня аматорських хорових колективів Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва вже багато років поспіль проводиться обласний огляд-конкурс аматорських хорових колективів, а два роки тому йому було присвоєно ім’я відомого на теренах краю хормейстера, заслуженого працівника культури України Бідюка Миколи Васильовича.
   Цьогоріч огляд-конкурс проходив 15 жовтня 2019 року у великій залі Хмельницької обласної філармонії. В ньому взяли участь 20 хорових колективів академічної та народної манери виконання, хорів ветеранів.
   Серед них народний хор «КАЛИНА» Чотирбоківського будинку культури Ленковецької сільської ради під керівництвом Андрія Редька успішно презентував свою програму. Згідно вимог положення про конкурс колектив виконав два твори: «Ой, ти земле, рідна» на слова місцевої авторки Галини Миклащук та музику Андрія Редька і народну пісню «Ой, у лісі, лісі».
   Відповідно до рішення журі колектив зайняв почесне друге місце. Вітаємо колектив з перемогою і бажаємо нових творчих успіхів!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)