Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради

Дата: 13.09.2019 10:46
Кількість переглядів: 9

Ленковецька сільська рада оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради - провідного спеціаліста загального відділу.

До конкурсної комісії необхідно подати: заяву, особову картку встановленого зразка, копію документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018рік, передбачену Законом України «Про запобігання корупції», копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, дві фотокартки (4х6), копію трудової книжки, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація надається за  адресою:    с. Ленківці вул. Коськовецька, 55.

Документи приймаються з 19 вересня по 19 жовтня 2019 року включно.