"Вишневецький ярмарок"- свя­то тра­ди­цій та гос­тиннос­ті

Дата: 16.07.2019 09:05

Традиційно ( а за традицією  раз на два роки) 12 липня  в с.Вишневе відбувся регіональний фестиваль фольклорного мистецтва "Вишневецький ярмарок"- свя­то тра­ди­цій та гос­тиннос­ті жи­те­лів Лен­ко­вець­кої  гро­ма­ди .
 Ха­рак­терною особ­ли­віс­тю Виш­не­вець­ко­го яр­марку є його час про­ве­ден­ня — свя­то апос­то­лів Пет­ра і Пав­ла.
Надзвичайно приємно, що прийняли запрошення та  завітали  на свято  твор­чі ко­лек­ти­ви  Су­дил­ківсь­кої та Гри­цівсь­кої ОТГ, з Хмель­ницько­го району — гурт з Да­вид­ківців. Гос­по­ди­ні гро­ма­ди пос­та­ра­ли­ся на сла­ву: на­ва­ри­ли юш­ки з ри­бою, бор­щів з сек­ретни­ми ін­гре­ді­єн­та­ми та на­пек­ли обов’яз­ко­вої стра­ви — пи­ро­гів з виш­ня­ми. Чо­тир­бо­ків­ча­ни цього­річ ди­ву­валти гос­тей яр­марку аф­ри­кансь­кими со­мами з міс­це­во­го гос­по­дарс­тва. А на згадку про дійство гості отримали сувеніри з логотипом свята.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)