Профілактичні рейди в населені пункти громади

Дата: 19.06.2019 13:18

З  метою профілактики правопорушень та злочинів, розв’язання проблем бездоглядності, безпритульності серед дітей та підлітків, запобігання соціальному сирітству 12 та 18 червня  проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток»  селах Коса Рішнівка, Білопіль, Пиляї, Ленківці,  Чотирбоки, Вербівці.

В ході рейду було проведено обстеження умов проживання утримання і виховання дітей у сім’ях, де батьки, або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків та негативно впливають на виховання своїх дітей.   За результатами рейду складені відповідні акти, з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей,  щодо попередження насильства у сім’ї. Проведено бесіду з батьками щодо посилення нагляду за дітьми під час їхнього перебування на водоймах.