Тематичний семінар для вчителів фізичної культури

Дата: 20.05.2019 09:28
Кількість переглядів: 83

На базі Мокіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся тематичний семінар для  вчителів фізичної культури "Індивідуальний та диференційований підходи як ефективні шляхи розвитку здібностей школярів". Згідно плану семінару було проведено практичний та теоретичний блоки. Під час теоретичного блоку вчитель фізичної культури Линник В.М. поділився досвідом роботи стосовно теми семінару, запропонував для огляду матеріали напрацювань у вигляді презентації, поділився матеріалами щодо контролю та оцінювання знань, умінь і навичок учнів на заняттях фізичної культури. Далі присутні на семінарі відвідали урок фізичної культури в 6 класі «Легка атлетика». Психолог та соціальний педагог Коробенюк С.М. провела ділову гру з елементами тренінгу. Учасники семінару з задоволенням виконували вправи «Намалюй свій характер», «Чарівна скринька», «Психологічна зарядка», «Кошик порад». Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ануфрієва І.В. провела робочу нараду з вчителями фізичної культури Ленковецької сільської ради, на якій розглянули стратегічні завдання подальшого розвитку фізичної культури та спорту на території об’єднаної громади.