В громаді вшанували матерів-героїнь

Дата: 17.05.2019 14:11

Найбільш душевне свято року – День матері.  Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Саме такими почуттями була проникнута зустріч з матерями Ленковецької громади,  яким присвоєне почесне звання України «Мати-героїня».

Теплі слова вітань заступника сільського голови Волошиної О.Я., ведучих свята, аматорів сцени закладів культури громади,   учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців Ленковецького закладу дошкільної освіти лунали на честь завітавших на свято матерів, які народили і виховали п’ятеро дітей: Никитюк Марії Миколаївни, Новацької Антоніни Петрівни, Паляниці Раїси Іванівни, Яцкоборовської  Марії Дорофіївни (с.Ленківці);    Никончук Галини Дмитрівни, Вознюк Любові Миколаївнї, Влащук Надії Андріївни, Костюк Антоніни Василівни ( с.Білополь);   Печенюк Надії Семенівни,  Ковальчук Катерини Борисівни, Коробенюк Ніни Борисівни, Линник Галини Миколаївни,   Лахай Віри Миколаївни   (с.Мокіївці);   Башмакової   Катерини Тимофіївни,  Шевченко Євгени  Іванівни,  Пекар Ольги Зотівни (с.Коськів);   Куропатової Таїсії Олександрівни,  Назарук Валентини Демидівни ( с.Коса Рішнівка);  Закалати Ніни Сазонівни,  Кузьмінчук Марії Степанівни (с.Чотирбоки);    Галіцької Надії Станіславівни, Кучер Марії  Левківни (с.Вербівці);  Пахар Валентини Арсентіївни (с.Пиляї);     Духневич Любові Іванівни(с.Старі Бейзими); шестеро дітей:  Гайдай Тетяни Миколаївни (с.Білополь); Краснолуцької  Людмили Миколаївни (с.Вишневе); семеро дітей:    Батюшинської   Валентини Іванівни (с.Коськів),  Шапочук Надії Іванівни (с.Вишневе);  Чапалюк Тамари Василівни (с.Мокіївці);   Гресь Наталії Володимирівни   з  с. Коськів -  мами  восьми  дітей; Тонкошкур Ольги Кирилівни з с. Вишневе -  мами десяти дітей; Левчук Ганни Андріївни з  с. Білополь -   мами тринадцяти дітей.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)