Підвищення професійної майстерності - запорука успішної діяльності

Дата: 13.05.2019 13:47

Чергове заняття в Школі професійної майстерності працівників культури відбулося 8 травня на базі закладів культури села Коськів. У сільській бібліотеці пройшла творча зустріч з Миколою Івановичем Ліончуком , вихідцем села, учасником війни в Афганістані, автором книги «Спогади» та презентація самої книги завідуючою бібліотекою Світланою Пекар. Багато гарних слів про порядну людину, патріота, гарного сім’янина, друга дитинства Миколу Ліончука сказав в.о. старости села Олександр Михайлович Столярчук та вчитель місцевої школи Леонід Костянтинович Терещук. В день пам’яті та примирення Микола Іванович разом з працівниками культури громади поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-односельцям с. Коськова, які загинули під час Другої світової війни. А директор будинку культури Наталія Аліківна Зелінська запросила колег на інтерактивний захід «Запрошуємо на чай». Учасники заходу одержали не тільки багато цікавої інформації про духмяний напій, а й смакували гарячим чорним та зеленим чаєм з тістечками, цукерками, варенням та іншими смаколиками.