Складові успіху підприємця Олександра Керпача

Дата: 13.05.2019 11:52

Нещодавно в рамках виробничої екскурсії в громаду завітали кореспонденти газети "День за днем". І, як результат, на її шпальтах з'явилися нариси про життя нашої громади. Серед них і стаття " Історія успіху: від їздового молоковоза до керівника транспортної компанії", в якій висвітлено діяльність нашого земляка, члена виконавчго комітету Ленковецької сільської ради, підприємця Олександра Керпача, якому вдалося за рік на міс­ці ру­їн ко­лишньої наф­то­ба­зи у се­лі Чо­тир­бо­ки зве­сти но­ве під­при­ємс­тво. Спе­ці­алі­зу­єть­ся ком­па­нія на тран­спор­ту­ван­ні та, між ін­шим, є чи не най­більшою у на­шо­му ре­гі­оні. А ще Олександр Володимирович постійно дбає про те, щоб його рід­не се­ло ма­ло все як­най­кра­ще. То­му й роз­ви­ває біз­нес, щоб ство­ри­ти но­ві ро­бо­чі міс­ця, створює для лю­дей і від­по­від­ні умо­ви пра­ці.