До дня пам'яті та примирення й Дня Перемоги над нацизмом

Дата: 07.05.2019 10:28

Шановні жителі Ленковецької громади! 8-9 травня відзначатимемо День пам'яті та примирення й День Перемоги над нацизмом. Свято великої перемоги з кожним роком віддаляється від нас. Але ми ніколи не повинні забувати про ті героїчні вчинки, які здійснили наші предки в ім’я свободи, честі і благополучного життя. У цей день хочеться побажати, в першу чергу, миру. Адже ніщо не коштує дорожче, ніж людські життя, сльози матерів, зламані долі величезної кількості людей. Нехай ця перемога надихає тільки на добрі вчинки, любов до Батьківщини. Нехай у Ваших оселях завжди буде злагода і мир. Низький уклін нашим ветеранам, які наближали Перемогу своєю силою і завзяттям. Їх залишилося зовсім мало і вони заслужили гідних і щасливих днів і нашої уваги.

З повагою сільський голова Ю.Криворчук

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)