В НОВИЙ РІК З НОВИМ БЮДЖЕТОМ

Дата: 28.12.2018 16:44

Депутати затвердили головний кошторис громади на 2019 рік.

Вісімнадцятого грудня відбулось чергове засідання 26-ої сесії Ленковецької сільської ради  7 скликання.

Доходи сільського бюджету визначено у сумі майже 44,1 млн. грн., в тому числі:

• власних доходів – 24,2 млн. грн.,
  • коштів субвенцій та дотацій – 19,9 млн. грн.

Видатки  на 2019 рік складуть 44,1 млн. грн., з них:

• видатки загального фонду – 41,7 млн. грн.,
  • видатки спеціального фонду сільського бюджету – 2,4 млн. грн.

В бюджеті збільшено на 3,4 млн. грн. видатки на освіту, які в 2019 році складуть 29,7 млн. грн. (67,4 % від загальних видатків громади).
   В бюджеті передбачено кошти на харчування вихованців закладів дошкільної освіти,  учнів 1-4-х класів, учнів 5-11 класів пільгових категорій (дітей сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та дітей учасників бойових дій)  в сумі 860 тис. грн., що більше на 66 тис. грн. або 8% до минулого року.
   На забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю в сільському бюджеті на 2019 рік по загальному фонду передбачені видатки в сумі 460,6 тис. грн., або на 18% більше 2018 року.
   Також передбачені інші видатки на соціальний захист населення - виплата разових допомог малозабезпеченим, важкохворим  та учасникам бойових дій  в сумі 210,0 тис. грн., що більше минулого року на 50,0 тис. грн., або на 31%.
   Із видатків сільського бюджету виділено кошти на делегування державних повноважень до районного бюджету Шепетівського району та до селищного Грицівської селищної ради в сумі 579000,00  грн., ( в тому числі на забезпечення часткового фінансування утримання районної ДЮСШ «Колос» в сумі 199 тис. грн.;   за пільгове перевезення мешканців Ленковецької ОТГ – 130. тис. грн.; пільги з послуг зв’язку – 5.0 тис. грн;  на оплату енергоносіїв медичних закладів, що знаходяться на території Ленковецької ОТГ в сумі – 120 тис. грн.; співфінансування по утриманню Грицівської музичної школи в сумі – 125,0 тис. грн.)

Вперше в початковому бюджеті заплановані капітальні видатки на розвиток громади на суму майже 2,3 млн. грн.:

• розробка документації з нормативної грошової оцінки земель всіх населених пунктів ОТГ- 419,8 тис. грн.;
  • розробка проекту землеустрою по встановленню існуючих меж всіх населених пунктів ОТГ – 336,4 тис. грн.;
  • топографо-геодезичні роботи населених пунктів: Коськів, Чотирбоки, Мокіївці, Вишневе, Вербівці – 630,0 тис. грн.;
  • будівництво мереж зовнішнього освітлення вулиць у населених пунктах: Сульжин, Вербівці, Вишневе, Білопіль – 711,0 тис. грн.;
  • виготовлення генерального плану села Ленківці –180,0 тис. грн.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)