З Днем місцевого самоврядовання

Дата: 07.12.2018 12:26

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята - Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє держави не можливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв'язання проблем рідного краю. Тому й надалі залишається актуальним питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої Ленковецької громади.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку нашої територіальної громади.

З повагою, сільський голова Криворчук Ю.П.