Виконавчий комітет інформує

Відповідно до Житлового кодексу Української РСР, Законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків», керуючись ст. ст. 30, 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   виконавчий комітет  сільської ради,

14:23 05.08.2021

Шепетівська ДПІ повідомляє: з 1 вересня 2021 року розпочнеться добровільне декларування активів фізичних осіб

21 липня 2021 року набрав чинності Закон від 15.06.2021 № 1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету".

10:46 04.08.2021

Виконавчий комітет інформує

Шановні жителі громади! В умовах підвищення ризиків скупчення громадян під час спекотної погоди у приміщеннях торгівлі, громадського харчування, у закладах розважальної діяльності просимо дотримуватися маскового режиму, особистої гігієни, соціальної дистанції . А також інформуємо про те, що в Україні впроваджується п'ятий етап вакцинації населення .Зробіть щеплення — врятуйте своє життя й захистіть інших. Дізнайтеся більше: 0 800 60 20 19 або vaccination.covid19.gov.ua

09:38 30.07.2021

Виконавчий комітет інформує

Шановні жителі громади! Виконавчий комітет Ленковецької сільської ради звертається до всіх вас з проханням щодо впорядкування власної прилеглої до дворогосподарства території, зокрема провести обкошення, розчистку чагарників, не допускати стихійного викидання сміття, прибрати з вулиць будівельні матеріали та все інше що знаходиться за межами вашого дворогосподарства. Давайте спільно зробимо наші населені пункти чистими і привабливими. Дякуємо за розуміння та сподіваємося на підтримку.

09:37 30.07.2021

Лептоспіроз  — гостра інфекційна природно-осередкова хвороба

Лептоспіроз  — гостра інфекційна природно-осередкова хвороба з групи бактеріальних зоонозів, що спричиняється різними штамами лептоспір, характеризується гарячкою, загальною інтоксикацією, болем у м’язах, запаленням слизових оболонок очей, ураженням нирок, печінки, серцево-судинної та центральної нервової системи, у ряді випадків — жовтяницею і геморагічним синдромом. Хвороба передається аліментарним (через воду і продукти харчування, інфіковані лептоспірами), контактним (під час купання у водоймах, різних видів сільськогосподарських робіт, у разі укусу хворими тваринами, пошкодження шкіри інфікованими предметами) і аспіраційним (під час заготівлі сіна і сільськогосподарських продуктів) шляхами.

17:00 14.07.2021

Шепетівське відділення Фонду соціального страхування інформує!

Шепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проведено аналіз стану виробничого травматизму за 1 півріччя 2021 року. Так у зазначеному періоді до відділення надійшло 24 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, з них 22 повідомлення про захворювання медичних працівників на гостру респіраторну хворобу викликану коронавірусом nCoV-2019.( в т. ч. 3 - із смертельним наслідком). За результатами розслідування яких по 7 випадках складено акт форми Н-1. Як показує аналіз виробничого травматизму, основними причинами нещасних випадків є інші причини (техногенні, природні, екологічні та соціальні), особиста необережність потерпілого, відсутність, або неякісне проведення медогляду, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспорту загального користування, травмування внаслідок протиправних дій інших осіб.

16:48 12.07.2021

Визначено переможця конкурсу на посаду директора Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

25 червня 2021 р. у приміщенні Ленковецької сільської ради відбулись конкурсні випробовування кандидата на посаду директора Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ленковецької сільської ради Шепетівського району. За підсумками трьох етапів іспиту конкурсна комісія одноголосно визнала переможцем конкурсу Омельчук Ларису Володимирівну та подала свої висновки для сільського голови щодо призначення на посаду директора Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

13:06 25.06.2021

Визначено переможця конкурсу на посаду директора Мокіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

23 червня 2021 р. у приміщенні Ленковецької сільської ради відбулись конкурсні випробовування кандидата на посаду директора Мокіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ленковецької сільської ради Шепетівського району. За підсумками трьох етапів іспиту конкурсна комісія одноголосно визнала переможцем конкурсу Кузьмінчук Олену Вікторівну та подала свої висновки для сільського голови щодо призначення на посаду директора Мокіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

15:15 23.06.2021