Актуальні рекомендації по роботі з електронними лікарняними

З початку впровадження електронних листків непрацездатності Шепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області прийнято від роботодавців та опрацьовано заяви-розрахунки на фінансування майже 500 е-лікарняних.

14:42 25.11.2021

Місяць цифрової грамотності

На виконання Указу Президента України № 447/2021 від 26 серпня 2021 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України» Міністерством цифрової трансформації України  ініційовано проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який триватиме з 1 до 30 листопада 2021 року.

13:40 24.11.2021

Увага! Міністерством фінансів України затверджено Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців

Шепетівська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що Міністерством фінансів України наказом від 03.09.2021 № 496 (далі – Наказ № 496) затверджено Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку (далі – Порядок) (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02.11.2021 за № 1411/37033).

12:17 19.11.2021

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців структурних підрозділів місцевих рад із питань архітектури, містобудування, земельних відносин та землеустрою

18 листопада у Хмельницькому відбулась  практична сесія із застосування законодавства Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України на тему: «Планування розвитку громад, складання містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення. Схема просторового  планування території громади як інструмент комплексного управління у використанні земель, зонування території».

16:54 18.11.2021

У селі на Буковині виявили спалах африканської чуми свиней

На території Чернівецької області 7 листопада в селі Горбівці на несанкціонованому сміттєзвалищі виявили труп свійської свині з підозрою на АЧС. Згідно з результатами проведених досліджень Івано-Франківською регіональною державною лабораторію Держпродспоживслужби, у тварини виявили збудник АЧС.

15:59 16.11.2021

16 днів проти насильства

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція “16 днів проти насильства” основною метою акції є:

15:46 16.11.2021